Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Полтавська митниця ДФС повідомляє про проведення Дня відкритих дверей в Університеті митної справи та фінансів (м. Дніпро)

2018-03-14

Університет митної справи та фінансів запрошує усіх бажаючих дізнатися про спеціальності та умови вступу на День відкритих дверей, які відбудуться    17 березня, 21 квітня та 19 травня 2018 року. А також відвідати профільні школи, які відбудуться 27 березня.

Додатково повідомляємо, що Університет розширює свою освітню діяльність та здійснює підготовку вже за 20 спеціальностями: «Міжнародне право»; «Право»; «Облік і оподаткування»; «Міжнародні економічні відносини»; «Менеджмент»; «Публічне управління та адміністрування»; «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»; «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»; «Кібербезпека»; «Туризм»; «Фінанси, банківська справа та страхування»; «Економіка»; «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»; «Соціальне забепечення»; «Маркетинг»; «Прикладна математика», «Філологія», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Психологія» та «Журналістика».

Також, користуючись нагодою, Університет митної справи та фінансів запрошує працівників системи та інших зацікавлених осіб до вступу на магістерські програми та до аспірантури. У 2017 році в Університеті відкрито   2 спеціалізовані вчені ради з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня:

-         доктора (кандидата) економічних наук за спеціальностями 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит», 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)»;

кандидата наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 «Механізми державного управління».