Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Більш ніж 50% полтавців вважають сприятливим бізнес-клімат в регіоні

29.07.2013

Близько 600 респондентів взяли участь в опитувані, ініційованому Головним управлінням Міндоходів у Полтавській області, щодо умов ведення бізнесу в регіоні та визначення рівня інвестиційної привабливості області.

В ході дослідження суб’єкти господарювання оцінили існуючий інвестиційний клімат в регіоні, дали свої прогнози щодо його подальшого розвитку, висловили свою точку зору на залежність змін в інвестиційному кліматі області від загальнодержавної економічної ситуації, а також поставили оцінки рівню сприяння ведення бізнесу на Полтавщині.

Як показав аналіз результатів моніторингу близько 50% опитаних респондентів оцінили інвестиційний клімат області, як близький до сприятливого, відзначивши, що впродовж останніх 6 місяців він покращився. 43% анкетованих погодилися, що на разі економічна політика влади відповідає існуючим реаліям світової економічної ситуації. Крім того, 18% тих, хто брав участь в опитуванні поділилися своїми планами інвестування у бізнес області впродовж найближчого року.

Що ж до оцінки, яку респонденти поставили рівню сприяння ведення бізнесу в області, то тут голоси розподілилися наступним чином: 51% опитаних висловилися за „добре” та „відмінно”, 42% - „задовільно”.

 

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області