Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Результати оперативно-службової діяльності за 2014 рік відділу власної безпеки ГУ ДФС у Полтавській області

10.01.2015

Результати оперативно-службової діяльності за 2014 рік відділу власної безпеки ГУ ДФС у Полтавській області

З метою упередження та профілактики вчинення працівниками органів державної фіскальної служби області злочинів у сфері службової діяльності та корупційних правопорушень, у 2014 році працівниками відділу власної безпеки здійснено 550 профілактичних заходів, у тому числі: проведено лекцій, виступів і бесід (індивідуальних бесід) у колективах  - 343, забезпечено розміщення інформації про діяльність підрозділу в друкованих ЗМІ  23, на радіо, телебаченні – 91, інтернет – ресурсах – 89,  інші заходи щодо підвищення ефективності протидії корупції (координаційні наради, спільні семінари в прокуратурі області, прямі телефонні лінії) – 4. За результатами службових перевірок винесено 37 офіційних застережень.

За вказаний період органами прокуратури відкрито  11 кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1, ч.2, ч.3 ст.364, ч.1 ст.365, ч.1 ст.366 та ч.1 ст.367 Кримінального кодексу України відносно працівників органів державної фіскальної служби області, які допустили порушення при проведенні контрольно – перевірочних заходів. Окрім того, відносно колишніх працівників органів доходів і зборів області складено 11 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень, відповідальність за які передбачено ч.1 ст.1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). 9 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафів. Також у 2014 році набрав законної сили обвинувальний вирок суду, яким засуджено колишнього працівника податкової міліції області за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України.

         У 2014 році проведено 123 службових перевірок (розслідувань) за інформацією щодо можливих порушень вимог чинного законодавства працівниками органів державної фіскальної служби області, в тому числі  63 за зверненнями громадян, юридичних осіб. Всі звернення розглянуті вчасно, без порушення термінів. До органів прокуратури для прийняття рішення згідно Закону передано 37 матеріалів службових перевірок (розслідувань).

  На адресу керівників підрозділів внесено 15 подань про усунення виявлених перевірками недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 39 працівників органів державної фіскальної служби області, 33 позбавлено премій.

З метою недопущення прийняття на службу осіб, які в подальшому можуть дискредитувати органи ДФС, проведено перевірку 81 кандидатів. За результатами перевірок, заперечень щодо їх подальшого працевлаштування не було.     

 

В.о. начальника ВВБ

Головного управління ДФС

у Полтавській області                                                                           С.О.Левченко