Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Протидія корупції

23.10.2015

З метою упередження та профілактики вчинення працівниками органів державної фіскальної служби області корупційних злочинів та адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, у січні – вересні 2015 року працівниками відділу власної безпеки ГУ ДФС у Полтавській області  здійснено 611 профілактичних заходів, за результатами службових перевірок винесено 18 офіційних застережень.

         У січні-вересні 2015 року проведено 99 перевірок (службових розслідувань) за інформацією щодо можливих фактів зловживань та порушень вимог чинного податкового законодавства працівниками органів державної фіскальної служби області, в тому числі  39 за зверненнями громадян, юридичних осіб. Всі звернення розглянуті вчасно, без порушення термінів. За результатами розгляду підтвердились факти, викладені в 8 зверненнях, в 5 випадках факти частково знайшли своє підтвердження, 5 звернень визнано анонімними. До органів прокуратури для прийняття рішення згідно Закону передано 29 матеріалів службових перевірок (розслідувань).

За вказаний період органами прокуратури відкрито 12 кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1, ч.2, ст.364,  ч.1 ст.365, ч.1 ст. 366, ч.1 ст.367 та ч.3, ч. 4 ст.368 Кримінального кодексу України відносно працівників органів державної фіскальної служби області, які допустили факти зловживань та порушень при проведенні контрольно – перевірочних заходів. За результатами досудових розслідувань в рамках кримінальних проваджень за ч.3, ч. 4 ст.368 КК України, двом посадовим особам повідомлено про підозру та матеріали передано для розгляду та прийняття рішення до суду. В одному випадку винну особу визнано винною у вчиненні злочину та призначено покарання у вигляді штрафу. Правопорушників з органів ДФС звільнено.

Окрім цього, за матеріалами відділу органами прокуратури складено 1 адміністративний протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП. Рішенням суду особу визнано винною у вчиненні правопорушення та притягнуто до адміністративної  відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 1700 грн.

За вказаний період на адресу керівників ГУ та територіальних підрозділів органів ДФС області внесено 58 подань про усунення причин і умов виявлених перевірками недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності.

До дисциплінарної відповідальності притягнуто 42 працівників органів державної фіскальної служби області, 6 звільнено, 69 позбавлено премій.

З метою недопущення прийняття на службу осіб, які в подальшому можуть дискредитувати органи ДФС, проведено перевірку 138 кандидатів. За результатами перевірок, заперечень щодо їх подальшого працевлаштування не було.           

 

ГУ ДФС у Полтавській області