Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Одним із завдань податкової міліції є протидія незаконному обігу підакцизної продукції

18.01.2016

Оперативне управління з приводу публікації в інтернет-виданні "Полтавщина" матеріалу щодо діяльності ТОВ "ТД "Еко-оіл" повідомляє, що на податкову міліцію, як правоохоронний орган, покладається запобігання кримінальним та іншим правопорушенням у сфері оподаткування та бюджетній сфері, їх розкриття, розслідування, та провадження у справах про адміністративні правопорушення.

Одним із завдань податкової міліції є протидія незаконному обігу підакцизної продукції, тому у разі викриття фактів незаконного виготовлення такої продукції, податкова міліція має вжити всіх законних заходів для їх припинення, відшкодування завданої державі шкоди та притягнення винних осіб до відповідальності.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області 12.11.2015 розпочато кримінальне провадження № 32015170000000054 за фактом незаконного виготовлення та зберігання з метою збуту, а також транспортування і збуту на території Полтавської області незаконно виготовлених підакцизних товарів.

25.12.2015 в рамках досудового розслідування вказаного кримінального провадження проведено 12 обшуків, у т.ч. офісному приміщенні та за місцем розташування виробничих потужностей ТОВ "ТД "Еко-Оіл" (код ЄДРПОУ 37969766). Під час обшуків вилучено документи фінансово-господарської та податкової звітності та паливно-мастильні матеріали в кількості 347т орієнтовною вартістю 3893,5 тис. грн.

Вказані заходи проведені виключно в рамках кримінально-процесуального законодавства за погодженням з органами прокуратури та з дозволу суду. При цьому, перед початку обшуків учасникам, у т.ч. і представникам ТОВ "ТД "Еко-Оіл", оголошено та вручено копію ухвали суду на проведення обшуків, а також під підпис роз’яснено права, передбачені Кримінальним процесуальним кодексом. Під час проведення обшуків від учасників слідчих дій жодних скарг, доповнень чи будь-яких зауважень не надходило.

Повернення вилучених в ході досудового розслідування речей і документів можливо виключно на підставах, передбачених кримінально-процесуальним законодавством – за рішенням слідчого або ухвали суду, з відміткою про набрання чинності.

Інша інформація матеріалів досудового розслідування може бути надана лише з дозволу слідчого або прокурора і лише в тому обсязі, в якому вони визнають можливим, оскільки ст.222 КПК України встановлюється недопустимість розголошення відомостей досудового розслідування та передбачається кримінальна відповідальність за їх незаконне розголошення.

 

ГУ ДФС у Полтавській області