Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Протидія корупції

25.03.2016

Працівниками відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Полтавській області  спільно зі працівниками прокуратури Полтавської області  та УСБУ у Полтавській області  в рамках кримінального провадження  за ч.3 ст.368 КК України затримано працівника Лубенської ОДПІ при отриманні неправомірної вигоди від ФОП (фізична особа підприємець) за незастосування штрафних санкцій за несвоєчасне подання податкової звітності з ЄСВ.

Наразі проводиться  подальша перевірка.     

 Загалом з метою упередження та профілактики вчинення працівниками органів Державної фіскальної служби області корупційних правопорушень протягом  січня – лютого 2016 року працівниками відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Полтавській області  здійснено  130 профілактичних заходів за результатами службових перевірок винесено 16 офіційних застережень.

         Проведено 11 службових перевірок за інформацією щодо можливих порушень вимог чинного законодавства працівниками органів ДФС, в тому числі  5 за зверненнями громадян, юридичних осіб.  До органів прокуратури для прийняття рішення в порядку ст.214 КПК України передано 4 матеріали службових перевірок (розслідувань), 1  - для надання правової оцінки.

  На адресу керівників підрозділів внесено 7 подань про усунення виявлених перевірками недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності.