Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Результати оперативно-службової діяльності відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Полтавській області у січні – травні 2016 року

12.06.2016

З метою упередження та профілактики вчинення працівниками органів державної фіскальної служби області корупційних правопорушень, у січні – травні 2016 року працівниками відділу внутрішньої безпеки здійснено 216 профілактичних заходів.

Розпочато 6 кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.362, ч. 2 ст.364, ч.1, 3 ст.368 Кримінального кодексу України.

         Проведено 38 службових перевірок (службових розслідувань) за інформацією щодо можливих порушень вимог чинного законодавства працівниками органів ДФС, в тому числі  15 за зверненнями громадян, юридичних осіб.  До органів прокуратури для прийняття рішення згідно Закону передано 14 матеріалів службових перевірок (розслідувань).

  На адресу керівників підрозділів внесено 35 подань про усунення виявлених перевірками недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності, 6 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 14 позбавлено премій.