Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Результати оперативно-службової діяльності відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Полтавській області у січні – серпні 2016 року

11.09.2016

З метою упередження та профілактики вчинення працівниками органів державної фіскальної служби області корупційних правопорушень, у січні – серпні 2016 року працівниками відділу внутрішньої безпеки здійснено 254 профілактичних заходів,  у тому числі: проведено лекцій, виступів і бесід у колективах  - 187, публікацій в пресі – 7, виступів по телебаченню та радіо – 16, інформація в мережі Інтернет – 23, інші заходи щодо ефективності протидії корупції 1, за результатами службових перевірок винесено 20 офіційних застережень.

У січні – серпні 2016 року органами прокуратури за матеріалами відділу внутрішньої безпеки стосовно службових осіб органів ДФС області розпочато 8 кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.362, ч.2 ст.364, ч.1, 3 ст.368 Кримінального кодексу України, досудові розслідування по яких наразі тривають. Одну справу передано для розгляду та прийняття рішення до суду.

Окрім того, 30.06.2016 Кременчуцькою місцевою прокуратурою за матеріалами підрозділу складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст.172-4 КУпАП відносно колишнього працівника органів ДФС області. Рішенням суду винну особу притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.

          Проведено 57 службових перевірок (службових розслідувань) за інформацією щодо можливих порушень вимог чинного законодавства працівниками органів ДФС, в тому числі  28 за зверненнями громадян, юридичних осіб.  До органів прокуратури для прийняття рішення згідно Закону передано 21 матеріалів службових перевірок (розслідувань).

  На адресу керівників підрозділів внесено 38 подань про усунення виявлених перевірками недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності, 9 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 24 позбавлено премій, 8 попереджено.