Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Результати оперативно-службової діяльності відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Полтавській області за січень-травень 2017

06.06.2017

З метою упередження та профілактики вчинення працівниками органів державної фіскальної служби області корупційних правопорушень, працівниками відділу внутрішньої безпеки здійснено 56 профілактичних заходів,  у тому числі: проведено лекцій, виступів і бесід у колективах  - 35, виступів по телебаченню та радіо – 4, інформація в мережі Інтернет – 16, інші заходи щодо ефективності протидії корупції 1.

За вказаний період органами прокуратури за матеріалами підрозділу розпочато 3 кримінальних провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.364, ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України, 2 особи притягнуто до кримінальної відповідальності, 3 справи скеровано для розгляду та прийняття рішення до суду.

Окрім того, складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ст.172-8 КУпАП та матеріали справи передано для розгляду та прийняття рішення до суду.

         Проведено (ініційовано) 36 перевірок (службових розслідувань) за інформацією щодо можливих порушень вимог чинного законодавства працівниками органів ДФС, в тому числі  16 за зверненнями.  До органів прокуратури для прийняття рішення згідно Закону передано 13 матеріалів.

  На адресу керівників підрозділів внесено 5 подань, 2 працівника притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 1 особу звільнено, винесено 8 офіційних застережень про недопущення протиправної поведінки.