Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Результати оперативно-службової діяльності управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Полтавській області ГУ ДФС у Полтавській області за січень – червень 2018 року

04.07.2018

          З метою упередження та профілактики вчинення працівниками органів державної фіскальної служби області корупційних правопорушень, працівниками управління внутрішньої безпеки протягом  січня – червня 2018 року здійснено 134 профілактичних заходів, винесено 20 офіційних застережень про недопущення протиправної поведінки працівниками органів ДФС Полтавщини.

         За вказаний період проведено (ініційовано) 17 перевірок (службових розслідувань) за інформацією щодо можливих порушень вимог чинного законодавства працівниками органів ДФС Полтавської області. 

         До органів прокуратури, національної поліції для прийняття рішення згідно Закону передано 8 матеріалів. Перед керівництвом ГУ ДФС та Митниці ДФС ініційовано 5 дисциплінарних проваджень, 1 особу притягнуто до дисциплінарної відповідальності за недотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції».

За вказаний період правоохоронними органами області за матеріалами підрозділу розпочато 3 кримінальних провадження за вчинення корупційних злочинів, складено 3 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. В одному випадку вироком суду за вчинення корупційного злочину покарано колишнього митника у виді штрафу на користь держави в розмірі 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 12 тис.750 грн.

 Головне управління ДФС у Полтавській області