Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Працівники ГУ ДФС в області вчасно подали щорічні декларації

03.05.2019

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДФС у Полтавській області повідомляє про результати завершення кампанії щорічного декларування за 2018 рік.

Підрозділом з питань запобігання та виявлення корупції здійснено ряд організаційних заходів щодо своєчасного подання державними службовцями декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Зокрема, протягом січня-лютого 2019 року проведено ряд в занять в системі професійного навчання та службової підготовки щодо належного виконання положень Розділу VI, VIІ Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700 з питань подання електронних декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави за 2018 рік, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та дотримання Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС, затверджених наказом ДФС від 01.12.2016 №979 (із змінами). Надано велику кількість усних консультацій працівникам ГУ ДФС щодо практичного застосування норм антикорупційного законодавства під час заповнення Е-декларації у всіх випадках звернення.

За результатами перевірки факту подання декларацій встановлено своєчасність подання щорічних декларацій всіма працівниками ГУ ДФС у Полтавській області.

Крім того, з метою дотримання антикорупційного законодавства та упередження вчинення корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією сектором з питань запобігання та виявлення корупції на ІІ квартал 2019 року заплановано проведення з працівниками ГУ ДФС у Полтавській області додаткових професійних навчань на антикорупційну тематику, зокрема щодо: дотримання вимог фінансового контролю; порядку поводження з інформацією; дотримання правил етичної поведінки.

                    

Головне управління ДФС у Полтавській області