Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про запобігання корупції

05.07.2019

Головне управління ДФС у Полтавській області співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень з боку працівників ДФС.

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Повідомлення про порушення вимог Закону України від 14.10.2014 №1700-VII «Про запобігання корупції» із змінами (далі – Закон №1700-VII) може бути як письмовим так і усним.

Письмове повідомлення можна надати через окрему електронну поштову скриньку pl.zvk@sfs.gov.ua, загальну електронну пошту ГУ ДФС у Полтавській області pl.office@sfs.gov.ua, особисто або іншими засобами поштового зв’язку за адресою:  вул. Європейська,4, м. Полтава, 36000.

Усне повідомлення можна надати особисто або через спеціальну телефонну лінію  (0532) 50-35-09.

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: понеділок - четвер: з 9:00 год. до    18:15 год., п’ятниця: з 9:00 год. до 17:00 год., з щоденною перервою з 13:00 год. до 14:00 год.

Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до Закону №1700-VII, рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.07.2017 № 286 та Методичних рекомендацій з питань організації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, в органах Державної фіскальної служби, затверджених наказом ДФС України від 18.06.2019 №475.

Повідомлення підлягають розгляду за наявності  таких реквізитів:

- прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;

- тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;

- прізвища, ім’я, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Вимоги до анонімних повідомлень про корупцію та порядок їх розгляду визначаються частиною п’ятою статті 53 Закону №1700-VII.

Розгляд повідомлень про порушення вимог Закону №1700-VII здійснюється уповноваженим підрозділом з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС у Полтавській області.

Додатково зазначаємо, що відповідно до статті 1 Закону №1700-VII спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції є: органи прокуратури, Національної поліції, Національне антикорупційне бюро України, Національне агентство з питань запобігання корупції.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області