Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДФС у Полтавській області повідомляє про результати антикорупційних заходів за липень 2019 року.

20.08.2019

З метою упередження вчинення корупційних правопорушень, з працівниками, які працюють не довше 1-го року (вперше призначені на посади) у ДФС у Полтавській області проводилися професійні навчання на антикорупційну тематику у 3 етапи, зокрема, щодо: дотримання вимог фінансового контролю; запобігання та врегулювання конфлікту інтересів; дотримання обмежень для осіб, уповноважених на виконання функцій держави; дотримання правил етичної поведінки та відповідальності за корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення.

Протягом липня 2019 року опрацьовано 2 запити спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції про надання документів та інформації щодо можливого порушення антикорупційного законодавства.

Відносно працівників ДФС у Полтавській області складено 2 протоколи за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією та направлено до суду для вирішення питання щодо притягнення до адміністративної відповідальності.

На інформаційний сервіс «Пульс» надійшло 1 повідомлення щодо можливого порушення вимог фінансового контролю працівником Кременчуцького управління ГУ ДФС у Полтавській області. За результатами перевірки інформація не підтвердилася, однак підрозділом з питань запобігання та виявлення корупції було проведено додаткові заходи щодо упередження вчинення будь яких порушень антикорупційного законодавства.

Проведено 7 профілактичних бесід з працівниками ДФС у Полтавській області, з них: 2 – за результатами службових розслідувань; 1 – за результатами розгляду повідомлення на інформаційний сервіс «Пульс»; 1 – за результатами судового розгляду адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією; 3 – з метою дотримання вимог фінансового контролю працівниками, які припиняють державну службу.

Було надано практичну допомогу працівникам ДФС у Полтавській області щодо врегулювання конфлікту інтересів у двох випадках повідомлень про наявність потенційного конфлікту інтересів з метою недопущення виникнення в майбутньому реального конфлікту інтересів.

Регулярно направлялися інформаційні матеріали для ознайомлення та врахування у службовій діяльності, та у всіх випадках звернення працівників ДФС у Полтавській області та підпорядкованих ДПІ було надано практичну допомогу та консультації з роз’яснення положень антикорупційного законодавства та розпорядчих документів ДФС.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області