Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Аналіз надання Лубенською ОДПІ адміністративних послуг за січень – лютий 2017 року

17.03.2017

За січень – лютий 2017 року Центри  обслуговування платників (далі ЦОП), які функціонують при Лубенській ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області, відвідало 31712 платника податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

              Персоналом ЦОП  в звітному періоді надано 3361 адміністративну послугу.

За звітний період  вагому частину в наданих адміністративних послугах складає  видача карток платника податків і внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки – 1374 послуг. Також, фахівці Центрів надали 480 витягів з реєстру платників  єдиного податку, зареєстрували 328 платників єдиного податку, 345 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 267 книг обліку розрахункових операцій, 111 розрахункових книжок, видано 50 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюється  органами доходів і зборів та 232 довідки  про подану декларацію про майновий стан та доходи.

            З метою вивчення рівня ефективності та якості надання послуг у Центрах обслуговування платників фахівцями Лубенської ОДПІ  проводяться письмові опитування за допомогою розташованої в холі ЦОП скриньки пропозицій та побажань. Так, у січні – лютому 2017 року через такі скриньки отримано 44 письмових анкет, в яких платниками надано позитивну оцінку роботи Центрів обслуговування платників в 660 відгуках.

                                                                                                     

Відділ обслуговування платників

                                                                          Лубенської ОДПІ  ГУ ДФС

                                у Полтавській області