Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

З ПОЧАТКУ РОКУ 53 ГРОМАДЯНАМ ЛЕГАЛІЗОВАНО ЗАРПЛАТУ. (Кременчуцька ОДПІ)

21.04.2017

Завдяки проведеним заходам з детінізації сфери зайнятості населення у січні – березня  2017 року в м.Кременчуці та Кременчуцькому районі офіційно працевлаштовано 48 громадянин, які раніше працювали у роботодавців без належного оформлення. Крім того 5  осіб залучено до державної реєстрації як суб’єктів підприємницької діяльності.

Підсумками проведеної роботи є додаткове надходження до бюджетів 58,5 тис.грн., у тому числі 24,8 тис. грн.. податку на доходи фізичних осіб, 30,2тис. грн єдиного внеску, 2,1тис.грн. військового збору та 1,4тис.грн. єдиного податку.

По 2 фізичних особах-підприємцях, у яких виявлені непоодинокі факти використання праці неоформлених працівників, та які відмовилися від оформлення трудових відносин з працівниками, матеріали передані до управління Держпраці у Полтавській області.

У зв’язку з підвищенням з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати до 3200 грн. Кременчуцька ОДПІ закликає роботодавців не ігнорувати гарантований рівень мінімальної заробітної плати при нарахуванні та виплаті заробітної плати найманим працівникам та відповідній сплаті податків. Адже недотримання чинного законодавства з оплати праці призведе до значної суми штрафних санкцій.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області