Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

ПРО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПДВ ТА У СФЕРІ ПРАЦІ ЙШЛОСЯ НА СЕМІНАРІ В КРЕМЕНЧУЦЬКІЙ ОДПІ

19.06.2017

Кременчуцькою ОДПІ спільно з громадською організацією «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» Полтавським представництвом Групи компаній «Баланс» проведено семінар-практикум.

Враховуючи, що питання, анонсовані для розгляду на семінарі, є найбільш актуальними для кожного роботодавця та бухгалтера – зібрався повний актовий зал податкової інспекції.

 Під час семінару лектор - редактор видань «Баланс», "Бібліотека Баланс" Зінаїда Омельницька проінформувала про актуальне питання ПДВ – запровадження зупинення реєстрації податкових накладних. Детально зупинилася на критеріях оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Обговорили як підготуватися до зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування та дії у разі отримання відповідного повідомлення. До відома присутніх були доведені актуальні роз’яснення ДФС України щодо ПДВ.

Значну увагу на семінарі приділили можливості отримати індивідуальну податкову консультацію. Учасникам довели порядок надання індивідуальної податкової консультації та обов’язкові вимоги до оформлення звернення на отримання індивідуальної податкової консультації.

Під час семінару звернули увагу учасників на Електронні сервіси фіскальної служби, які  допомагають економити час та вчасно отримувати якісні послуги. Нагадали про можливості Електронного кабінету платника, використання інформації з реєстрів.

Не менш актуальне питання для  бізнесу - новації у сфері трудового законодавства,  особливості оформлення трудових відносин та перевірки дотримання законодавства про працю  висвітлила учасникам семінару керівник юридичного департаменту ВКК «Баланс Клуб» Олена Кантерман. Лектор детально зупинилася на тому, хто, коли і як може перевірити у суб'єкта господарювання трудові відносини.

 На завершення семінару усі бажаючі отримали відповідь на поставлені питання та мали змогу отримати практичні поради фахівців у застосуванні податкового та трудового законодавства.

Звертаємо увагу, що Кременчуцькою ОДПІ спільно з Полтавським представництвом Групи компаній «Баланс» запроваджено проведення щоквартально безкоштовних семінарів для платників податків. 

Кременчуцька ОДПІ