Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Лише один раз суб’єкт господарювання може перейти на єдиний податок протягом календарного року. (Миргородська ОДПІ)

13.09.2017

Миргородська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області повідомляє, що суб’єкт господарювання, який є платником інших податків може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до фіскального органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

         Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

         Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб’єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в п. 291.4 ст.291 Податкового кодексу України, щодо обмеження кількості найманих осіб, обсягу доходу та здійснення певних видів діяльності.

         До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

         Дохід за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування, визначається на момент подання заяви із врахуванням запланованої суми отримання доходу, за період що залишився до кінця року після подання заяви.

         Зазначені норми визначені п.298.1.4 ст.298 Податкового кодексу України.

Новікова Т., Спеціаліст питань організації роботи

Миргородської ОДПІ