Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

ХТО І ПРО ЩО ЗАПИТУВАВ КРЕМЕНЧУЦЬКИХ ПОДАТКІВЦІВ

11.10.2017

Сім  запитів на отримання публічної інформації надійшло до Кременчуцької ОДПІ протягом 9 місяці  2017 року. Із них 4 запити  надійшло від фізичних осіб, 3 - від юридичних осіб.

Запитувачі, переважно, цікавилися інформацією щодо наявності податкового боргу у платників, діяльністю окремих підприємств та фізичних осіб-підприємців, відомостями про третіх осіб.

Окрім цього, у січні-вересні 2017 року до податкової інспекції надійшло 80 письмових звернень. Більшість питань, якими цікавились запитувачі у своїх листах, стосувалася контрольно-перевірочної роботи. Чимало звернень стосувалося отримання відомостей з Державного реєстру про джерела отриманих доходів. Також громадяни в своїх зверненнях інформували про ухилення від сплати податків, отриманих від здавання нерухомості в оренду, задавали запитання щодо сплати єдиного соціального внеску, відмови від реєстраційних номерів облікових карток платників податків тощо.

Усі звернення детально розглянуто, тож платники вчасно отримали відповіді. За результатами розгляду: 35 звернень вирішено позитивно, 10 заявникам відмовлено у задоволені, на 16 звернень надано, 9 звернень перенаправлено за належністю.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області