Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

ЯКЩО ПН СКЛАДЕНО ПОМИЛКОВО. (Кременчуцька ОДПІ)

11.01.2018

 У випадку помилкового складання ПН на операцію з постачання товарів/послуг (складання двох ПН на одну операцію з постачання товарів/послуг) та реєстрації їх в ЄРПН, платник ПДВ — постачальник, з метою виправлення допущеної помилки, має право скласти розрахунок коригування до помилкової (другої) податкової накладної.

Такий розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем (покупцем) товарів/послуг з дотриманням визначених термінів реєстрації.

Постачальник має право зменшити суму податкових зобов’язань лише після реєстрації в ЄРПН розрахунку коригування до ПН.

До податкової декларації з податку на додану вартість уносяться дані податкового обліку платника окремо за кожний звітний (податковий) період без наростаючого підсумку.

Дані, наведені в податковій звітності, мають відповідати даним бухгалтерського та податкового обліку платника. Оскільки в декларації з податку на додану вартість зазначаються дані, вказані в складеній на підставі первинних документів ПН, то обсяги постачання товарів/послуг та сума ПДВ, указані в помилковій (другій) ПН і розрахунку коригування до неї, не підлягають відображенню в декларації.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області