Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

ЗАТВЕРДЖЕНО НОВЕ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВЕДЕННЯ КАСОВИХ ОПЕРАЦІЙ. (Кременчуцька ОДПІ)

12.01.2018

05.01.2018 набрала чинності постанова Правління Нацбанку України, якою затверджено положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні.

Положенням визначено порядок ведення касових операцій у національній валюті України юридичними особами (крім банків) та їх відокремленими підрозділами незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, органами державної влади та органами місцевого самоврядування під час здійснення ними діяльності з виробництва, реалізації, придбання товарів чи іншої господарської діяльності, фізичними особами, які здійснюють підприємницьку діяльність, та фізичними особами.

Зокрема, встановлено: суб’єкти господарювання, які відкрили поточні рахунки в банках і зберігають на цих рахунках свої кошти, здійснюють розрахунки за своїми грошовими зобов’язаннями, що виникають у господарських відносинах, у безготівковій формі, а також у готівковій формі з дотриманням обмежень і в порядку, встановленому законодавством України.

Такі суб’єкти мають право здійснювати розрахунки готівкою протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами:

між собою — у розмірі до 10 000 грн включно;

з фізичними особами — у розмірі до 50 000 грн включно.

Фізичні особи мають право здійснювати розрахунки готівкою між собою за договорами купівлі-продажу, які підлягають нотаріальному посвідченню, у розмірі до 50 000 грн включно.

Платежі на суму, яка перевищує 50 000 грн, здійснюються шляхом:

  • переказу коштів з поточного рахунку на поточний рахунок;
  • внесення та/або переказу коштів на поточні рахунки (у тому числі на депозит нотаріуса на окремий поточний рахунок у національній валюті).

 

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області