Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ В ДОПОМОГУ ПЛАТНИКАМ ПОДАТКІВ. (Кременчуцька ОДПІ)

13.02.2018

     Кременчуцька ОДПІ нагадує, що наразі фіскальна служба представляє своїм платникам безліч електронних сервісів.Зокрема, за допомогою приватної частини сервісу «Електронний кабінет платника» (далі - ЕКП), що розташований за адресою https://cabinet.sfs.gov.ua, існує можливість отримання інформації про суми виплачених доходів та утриманих податків з ДРФО для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи. Що набуло особливої актуальності і для громадян, і для держслужбовців в період проведення кампанії декларування.

    Тобто громадянам  необов’язково звертатися до інспекції щодо отримання довідки про свої доходи. Одержати її можна за допомогою Електронного кабінету. В цих випадках, робота з електронним сервісом в особистому кабінеті здійснюється з використанням електронного цифровогоhttp://kh.sfs.gov.ua/data/material/000/247/326290/img/5a7c571aaa672.jpgпідпису(ЕЦП) - ключа, згенерованого як для фізичної особи.         

       Шановні громадяни, економте свій час! Користуйтеся  електронними сервісами адже це  зручно, швидко, і сучасно.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області