Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Кампанія декларування триває: фахівці Гадяцької ОДПІ інформують платників

13.02.2018

Щорічно співробітники інспекції створюють сприятливі умови для виконання платниками податків громадянського обов'язку з декларування доходів. З метою забезпечення високої обізнаності серед населення стосовно декларування, фахівцями Гадяцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області   проводиться роз’яснювальна робота з платниками податків на вулицях міста.

Під час спілкування були надані роз’яснення про право та обов’язок громадян декларувати доходи, отримані протягом 2017 року (спадщина, здавання житла в найм, подарунки, дохід отриманий від репетиторських послуг). Найчастіше питання, яке цікавило багатьох – можливість скористатися правом на одержання податкової знижки. Під час заходу було розповсюджено друковані буклети, пам’ятки та листівки.

Консультацію щодо заповнення декларації про майновий стан та доходи, можна отримати у Центрах обслуговування платників Гадяцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області..

Фахівці Гадяцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавські області  нагадують грмадянам котрі у 2017 році отримали доходи, з яких не було сплачено податки, варто подбати про подання річної податкової декларації.

Заповнити і подати декларацію необхідно до 1 травня 2018 року до податкової інспекції за місцем реєстрації.

Громадяни, які мають право на отримання податкової знижки, реалізувати це право зможуть до 31 грудня 2018 року включно.

            Ставки податку на доходи фізичних осіб та військового збору, за якими оподатковуються доходи, отримані у 2017 році

Гадяцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області