Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

ЗА ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ 2018 РОКУ ДО ПОДАТКОВОЇ НАДІЙШЛО 5 ПИСЬМОВИХ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН ТА 3 ЗАПИТИ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ. (Кременчуцька ОДПІ)

14.02.2018

Протягом січня 2018 року до Кременчуцької ОДПІ надійшло 5 письмових звернень громадян.

Всім зверненням приділено максимум уваги. Станом на 01.02.2018 розглянуто 4 звернення та ще одне звернення знаходяться на виконанні в терміни передбачені законодавством.

Питання, з якими звернулися громадяни, стосувалися: проведення контрольно-перевірочної роботи – 3 звернення, отримання довідки про доходи – 1 та щодо реєстраційного номера облікової картки платника податків.

На особистий прийом до керівництва Кременчуцької ОДПІ в січні ц.р. звернулась одна особа.  

Нагадуємо, що записатись на прийом до посадових осіб Кременчуцької ОДПІ можна за номером (0536) 74-45-20 або в Центрі обслуговування платників (секція 7).

Щодо розгляду запитів на публічну інформацію відмічається, що за перший місяць року до Кременчуцької ОДПІ надійшло 3 запити на публічну інформацію. З них, 2  запита  - від громадян, 1 запит від юридичної особи.

Відповідно до пункту 3 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  1 запит на публічну інформацію задоволено та на 2 запита було відмовлено, так як запити за змістом не підпадали під дію ст. 1  Закону України «Про доступ до публічної інформації» (запитувачі зверталися з проханням надати довідки про зняття з обліку платника податків та платника єдиного внеску (процедура видача, яких передбачена окремим Порядком) та надати інформацію про доходи третіх осіб, процедура видача якої також передбачена окремим Порядком). Запитувачам надано роз’яснення щодо процедури отримання, запитуваної ними інформації.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області