Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Центрах обслуговування платників Миргородської ОДПІ консультують, роз’яснюють та інформують

10.07.2018

Актуальними темами залишаються новації в законодавстві, роз’яснення зі сплати єдиного внеску та строки сплати податків. Необхідну та важливу інформацію для платників розміщено на стендах в ЦОП, вона постійно оновлюється. В залах Центрів обслуговування знаходяться зразки форм, необхідних для заповнення документів.

Працівники ЦОПів Миргородської ОДПІ є кваліфікованими спеціалістами і в найкоротший термін надають інформацію та  на високому рівні обслуговують громадян.

Так, протягом першого півріччя 2018 року до Центрів обслуговування платників Миргородської ОДПІ платники податків звернулися 11157 разів, якими отримано консультаційні, інформаційні, адміністративні послуги, подано податкову звітність.

Найбільш запитуваною є послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, за якою до ЦОПів звернулось 4474 громадян. Картки платника податків з початку року видано 3820.

Зареєстровано 730 платників єдиного податку, надано 756 витягів з реєстру платників єдиного податку.

Нагадаємо, що Центри обслуговування Миргородської ОДПІ працюють з понеділка по четвер з 09-00 години до 18-00 години, у п‘ятницю з 09-00 години до 16-45 години, у суботу – з 09-00 години до 13-00 години, неділя – вихідний.

Платники можуть отримати довідки за телефоном 5-21-60, платники Шишацького  району за номером 9-14-41, Великобагачанського району за номером 9-15-46.

Миргородська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській обл..