Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

«Спрощенці» спрямували до місцевих бюджетів понад 37 мільйонів гривень єдиного податку (Миргородська ОДПІ)

11.07.2018

За підсумками січня-червня 2018 року платники єдиного податку, які обслуговуються в Миргородській ОДПІ, сплатили  до бюджетів громад 37,8 мільйона гривень єдиного податку. Таким чином, завдяки суб’єктам господарювання, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, місцеві громади Миргородщини отримали на 6,3 млн. гривень більше цього платежу проти 2017 року.

Позитив у динаміці сплати єдиного податку – визначальна тенденція з початку року. Це означає, що більшість суб’єктів малого підприємництва та аграріїв, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, сумлінно виконують конституційний обов’язок щодо сплати податків.

«Важливо, що зростання сплати єдиного податку характеризує ситуацію зі сплатою податків серед підприємців - фізичних осіб та спрощенців-юридичних осіб. Зокрема, підприємці - фізичні особи перерахували з початку року понад 16 мільйонів гривень єдиного податку, що на 1 млн. гривень більше проти минулого року, юридичні особи спрощеної системи оподаткування – 2,9 мільйона гривень. Сільськогосподарські товаровиробники четвертої групи спрямували до місцевих бюджетів 18 мільйонів гривень єдиного податку, або на 5,5 млн. гривень більше минулорічних показників.

Миргородська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській обл..