Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За січень-червень 2018 року Центрами обслуговування платників Полтавської ОДПІ надано 9400 адміністративних послуг

11.07.2018

Для створення максимально комфортних умов отримання всього комплексу адміністративних послуг в Полтавській ОДПІ створено та працюють 4 Центри обслуговування платників. Протягом січня-червня 2018 року Полтавською ОДПІ надано 9400 адміністративних послуг. Значну кількість було надано наступних послуг: видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків – 3104, реєстрація книг обліку розрахункових операцій - 533, надання витягу з реєстру платників єдиного податку - 472, реєстрація розрахункових книжок - 182, реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів та витрат платникам єдиного податку - 292 та інші.

Сервісні центри мають зручну для платників податків та громадян структуру. В одному місці зосереджені всі необхідні послуги : реєстрація , консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, прийом звітності, видача довідок, робота приймальні громадян.

В ЦОПах Полтавської ОДПІ створені умови щодо належного та якісного обслуговування платників податків. У зонах очікування встановлені у необхідній кількості стільці, лави та столи для зручного заповнення документів та заяв. Для громадян похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями створені умови з вільним та зручним доступом до приміщень ЦОП.

У зручних для відвідувачів ЦОП місцях знаходяться зразки заповнених заяв та декларацій, а  також належним чином оформлені інформаційні картки адміністративних послуг.

Прийом відвідувачів у ЦОПах Полтавської ОДПІ здійснюється:  понеділок - четвер до 18-00 години, п’ятниця - до 16.45 години, у суботу прийом здійснюється до 13 години.

Полтавська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області