Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В КРЕМЕНЧУЦЬКІЙ ОДПІ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ДЕКЛАРУВАННЯ ГРОМАДЯНАМИ ДОХОДІВ

10.07.2018

Минулого тижня    у  Кременчуцькій  ОДПІ  відбулась прес-конференція. Андрій Якименко - в.о. начальника Кременчуцької ОДПІ, проінформував присутніх про підсумки деклараційної кампанії 2018 року.

Так,  з початку року до Кременчуцької ОДПІ всього подано 11735 декларацій  про доходи (по головному офісу 3323 декларацій), одержаних протягом 2017 року, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 913 більше. Всього задекларовано доходу 529318,7 тис. грн. (по головному офісу 259627,2 тис. грн.), що на 65413,6 тис. грн. більше минулого року. В визначено до сплати податку на доходи фізичних осіб 17726,2 тис. грн. (по головному офісу 6072,4тис. грн.), що на 1957,3 тис. грн. більше, ніж в минулому році та військового збору 2157,7 тис. грн. (по головному офісу 852,4 тис. грн.). – розповів очільник Кременчуцької ОДПІ Андрій Якименко.

          Не залишились  поза увагою і «мільйонери». Андрій Якименко відмітив, що  доходи більше мільйона гривень вказали в своїх деклараціях по Кременчуцькій ОДПІ   41 громадянин, (в т.ч. по головному офісу - 23 громадян), що на 7 громадян більше, ніж в минулому році.  Загальна сума задекларованого доходу становить 190,4 млн. грн., що на 25 млн. грн. більше, ніж в минулому році (по головному офісу задекларовано - 82,6 млн. грн.).Самостійно громадянами сплачено  до бюджету податку на доходи фізичних осіб  6,6 млн. грн. (в т.ч. по головному офісу 1,9 млн. грн.), що на 3,3 млн.грн. більше, ніж в минулому році (по головному офісу на 0,1млн. грн. більше) та військового збору -  617,9 тис. грн. (в т.ч. по головному офісу 171,8 тис. грн.), що на 142 тис.грн. більше минулорічного показника.

Податківці нагадали про можливість громадян скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2017 року, та звернули увагу, що  на сьогодні своїм правом на отримання податкової знижки вже скористалося 1186 громадян (по м. Кременчуку 642).

Другим питання, винесеним на прес-конференцію, було питання  сплати громадянами у 2018 році «майнових» податків».

Виступаючи керівник Кременчуцької ОДПІ зазначив, що в 2018 році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості по м.Кременчуку  сформовано  3557 податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. До сплати визначено податку на загальну  суму  2104 тис. грн. На даний час  кількість платників по Кременчуцькій ОДПІ становить 3985, що на 707 платників більше, ніж в минулому році. В тому числі, по головному офісу 2430 платників, що на 241 більше  минулого року.

Крім того, проводиться активна робота щодо звірки даних по об’єктах нерухомості. 

Виступ керівника доповнила заступник начальника Кременчуцької ОДПІ Ірина Година. Вона звернулася до медійників з проханням  донести до кременчужан  інформацію, про необхідність звернутися до контролюючого органу, тим громадянам, які не отримали платіжку про сплату податку на нерухоме майно, але є потенційними платниками цього податку.  Ірина Година зазначила, що варто прийти до податкової за місцем реєстрації й провести звірку – принести документи на право власності та з’ясувати, чи відповідають ці дані первинним документам, наявним у контролюючому органі. Якщо є якісь неточності, то попередні податкові повідомлення-рішення скасовуються та виносяться нові.

Багато громадян щороку свідомо приходять і проводять звірки. Звісно, поряд з цим є громадяни, які, маючи об’єкти, що підлягають оподаткуванню, не отримують повідомлення-рішення. Це зумовлено відсутністю у відповідних органів дійсної податкової адреси платника. Через це власнику нерухомості просто не можуть вручити платіжку. Люди часто змінюють адресу проживання й не завжди повідомляють про це податкову.

Ірина Година наголосила на необхідності фізичним особам, у яких змінилися реєстраційні дані, надати в державну податкову інспекцію за місцем реєстрації заяву за формою № 5 ДР про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків.

Під час прес-конференції журналісти мали змогу задати питання керівнику Кременчуцької ОДПІ, які їх цікавлять.

Зокрема, представників ЗМІ цікавила  кількість  VIP-авто по Кременчуцькій ОДПІ.

Андрій Якименко відповів,  що згідно наявних баз даних по Кременчуцькій ОДПІ визначено платниками транспортного податку  21 громадянин (на загальну суму податкового зобов’язання – 525тис.грн.), з них:

мешканці м. Кременчука – 8 громадян (авто марок AUDI Q7, TOYOTA, LAND CRUIZER, LAND ROVER);

Кременчуцький район – 2 громадянина (авто марки AUDI Q7);

м.Горішні Плавні – 4 громадянина (авто марок AUDI Q7,  LEXUS ДX 570, BMW740);

Глобинський район – 6 громадян (авто марок AUDI Q7, BMW X6, Merсedes- Benz, MASERATI);

Кобеляцький район – відсутні;

Козельщинський район –1 громадянин (авто марки AUDI Q7) .

 

  Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області