Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ДО УВАГИ ЗАПИТУВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ! (Кременчуцька ОДПІ)

12.07.2018

Кременчуцька ОДПІ інформує, що 26.06.2018 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 04.05.2018 №468 «Про затвердження Порядку організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів Державної фіскальної служби при складанні, поданні та опрацюванні запитів на отримання публічної інформації та Форми для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби».

 Зазначеним наказом удосконалено форму для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби. Зокрема, передбачено можливість обрання запитувачем способу отримання інформації (документів) на запит на отримання публічної інформації шляхом проставлення у такому запиті відмітки «ознайомлення з документами в спеціальному місці розпорядника інформації».

В Кременчуцькій ОДПІ спеціальне місце для роботи запитувачів з документами, що містять публічну інформацію,  облаштоване в секції 4  - робочий стіл з табличкою «Спеціальне місце для роботи запитувачів з документами, чи їх копіями, що містять публічну інформацію».

Запит на отримання публічної інформації може бути
подано в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку:

           на поштову адресу:  39617, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Троїцька, 76 (на конверті вказувати "Публічна інформація");

на електронну адресу: pl.dpi03rez@sfs.gov.ua;

            факсом: (0536) 74-22-90

            за телефоном: (0536) 74-07-20

в усній формі особисто посадовим особам: управління обслуговування           платників (секція 7)

Форма подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби України, розміщена В ЦОП Кременчуцької ОДПІ на інформаційному стенді «ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ», на субсайті Територіальних органів ДФС у Полтавській області: poltava.sfs/gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/dustup-do-publichnoi-info

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області