Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Від роботодавців надійшло понад 307 мільйонів гривень єдиного внеску. (Миргородська ОДПІ)

12.10.2018

За дев’ять місяців 2018 року страхувальники території обслуговування Миргородського управління сплатили понад 307 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Зокрема за вересень поточного року надійшло 36,9 мільйона гривень. Вересневі надходження єдиного внеску зросли у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 6,7 мільйонів гривень.

Миргородське управління ГУ ДФС у Полтавській області нагадує, що фізичні особи – підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та члени фермерських господарств зобов’язані сплачувати єдиний внесок за себе, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абзац третій частини 8. ст. 9 Закону України від 8.07.10 №2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).

До платників, які не виконали обов’язки щодо нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску, застосовуються заходи впливу та стягнення, які визначені законодавством. Стягнення боргів з ЄСВ покладено на органи державної виконавчої служби, які мають право накладати арешт як на кошти боржників у банківських установах, так і на рухоме та нерухоме майно з забороною на його відчуження.

Миргородське управління ГУ ДФС у Полтавській області