Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Обов'язок продавця - надати покупцю розрахунковий документ. (Миргородське управління)

05.11.2018

Миргородське управління Головного управління ДФС у Полтавській області нагадує, що підприємці – платники єдиного податку під час проведення розрахунків із покупцями за продані їм товари  мають право не використовувати реєстратори розрахункових операцій . Таке право передбачене ст. 9 Закону України “Про застосування  реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”. За певних умов дозволяє це і п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України.

Водночас, п. 2 ст. 3 Закону № 265 та п. 11 ст. 8 Закону України “Про захист прав споживачів” зобов'язують продавця видати покупцям розрахунковий документ установленої форми, що підтверджує факт купівлі і дату продажу товару (послуги). За вимогою покупців підприємець-єдинник має надати накладну або інший  письмовий  документ,  що засвідчує передання права  власності на них від продавця до покупця (п. 15 ст. 3 Закону № 265).

Отже, незалежно від того, вимагає покупець розрахунковий документ чи ні, підприємець зобов'язаний видати відповідний документ.

Миргородське управління ГУ ДФС у Полтавській області