Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Право на податкову консультацію. (Миргородське управління)

07.11.2018

Ситуації, які іноді виникають при веденні господарської діяльності, інколи потребують консультації фахівця щодо правильного застосування діючих законодавчих норм. З метою недопущення платниками помилок, в Податковому кодексі України передбачено право платника отримати індивідуальну податкову консультацію.

За вибором платника податків індивідуальна податкова консультація надається в усній або письмовій формі. Щодо усних консультацій, то вони надаються контролюючими органами та державними податковими інспекціями. Письмову відповідь платник отримає у контролюючого органу обласного рівня. Індивідуальна податкова консультація, надана в письмовій формі, підлягає реєстрації в єдиній базі індивідуальних податкових консультацій та розміщенню на офіційному веб-сайті ДФС.  

Консультації надаються безкоштовно. Разом з тим індивідуальні податкові консультації надаються виключно з питань практичного застосування окремих норм податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, безпосередньо особі яка надала запит стосовно діяльності яку провадить така особа. Відповідь надається протягом 25 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення. Уповноважена особа центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, може прийняти рішення про продовження строку розгляду звернення на отримання індивідуальної податкової консультації понад 25-денний строк, але не більше 10 календарних днів з обов’язковим письмовим повідомленням про це платника податків.

Пам’ятайте, що індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Миргородське управління ГУ ДФС у Полтавській області