Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Власники нерухомості поповнили місцеві бюджети на 11,1 мільйони гривень. (Миргородське управління)

08.11.2018

За січень - вересень 2018 року власники нерухомості території обслуговування Миргородського управління ГУ ДФС у Полтавській області перерахували до місцевих бюджетів понад 11 мільйонів гривень.

         Зокрема, платниками Миргородщини сплачено 8,9 млн. грн., В.Багачанського району  - майже 552 тис,. грн., Шишацького району– понад 777 тис. грн.

Лідерами зі сплати податку на нерухомість є власники майна- юридичні особи, вони перерахували 7,9 млн., грн. фізичні особи сплатили 3,2 млн., гривень.

Нагадуємо, що платники-юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до фіскальних органів за місцезнаходженням об'єкта оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Фізичній особі про суму сплати податку контролюючим органом надсилається повідомлення – рішення за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком). Сума податку має бути сплачена протягом 60 днів з дня отримання такого податкового повідомлення – рішення. Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем реєстрації для проведення звірки даних.

Миргородське управління ГУ ДФС у Полтавській області