Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Погашення заборгованості з ЄСВ –в центрі уваги Миргородського управління

11.06.2019

Чинним законодавством, що регулює порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, передбачено, що платник єдиного внеску зобов'язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок.

Тому пріоритетним напрямом роботи Миргородського управління є стягнення своєчасно несплачених сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

До платників, які не виконали обов’язки щодо нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску, застосовуються заходи впливу та стягнення, які визначені законодавством.

Протягом п’яти місяців поточного року підрозділом погашення боргу направлено 1357 вимог до органів державної виконавчої служби на стягнення боргу з боржників ЄСВ на загальну суму 3,3 млн. гривень.

Водночас наголошуємо, що суми недоїмки стягуються з нарахуванням пені та застосуванням штрафних санкцій. До речі, боржникам-приватним підприємцям слід пам’ятати, що одним із джерел погашення боргів з ЄСВ є особисте майно приватного підприємця.

Миргородське управління ГУ ДФС у Полтавській області