Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

„Орлятко” вже традиційно продовжив оздоровлювальний сезон!

20.08.2019

Більшість людей в наш час прагнуть уникнути проблем. Адже для них головне – це особистий спокій, спокій в сім’ї, вирішення побутових питань. Проте життя міняє своє значення, всі свої орієнтири, якщо твоя дитина хвора. В цій ситуації завжди стає страшно, опускаються руки. Хочеться втекти від усього цього, але ж ми всі розуміємо, що не можна. Адже те рішення, яке прийме ця людина, може змінити не лише майбутнє своєї дитини, а й майбутнє багатьох дітей.

Саме тому Полтавська обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників органів ДФС та Головне управління ДФС у Полтавській області не залишилися осторонь проблем полтавських дітлахів, які мають певні особливості в своєму розвитку і вирішили допомогти.

Разом з благодійним фондом „Зернятко” вже четвертий рік поспіль було  відкрито зміну в чудовому дитячому оздоровчому центрі „Орлятко” імені Володимира Михайловича Садового для дітей з вадами розвитку. Разом з батьками  хлопчаки та дівчатка матимуть змогу протягом двох тижнів відпочити та оздоровитись на базі підшефного табору ГУ ДФС у Полтавській області.

Саме тут їх чекає різноманітний комплекс занять та процедур, розваги з кваліфікованими педагогами та вихователями. Як завжди буде застосовано улюблені дітями щоденні курси гіпотерапії – лікувальної процедури з використанням спеціально навчених коней.

Як зазначила голова Полтавської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників органів ДФС Ольга Клочко під час відкриття зміни: „Орлятко” завжди відкрите для дітей різновікових категорій. Тут відпочивають не лише діти працівників, а й хлопчики та дівчатка з малозабезпечених сімей, сироти та діти переселенців. Тож ми не залишаємося осторонь і з радістю відгукнулися на пропозицію благодійного фонду „Зернятко”  допомогти в цій шляхетній справі лікування та оздоровлення дітей з особливостями розвитку”.

Маємо сподівання, що гарна сонячна погода, прекрасна природа та професійні працівники табору лише сприятимуть якнайшвидшому оздоровленню хлопчаків та дівчаток.

 

ГУ ДФС у Полтавській області