Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задовольняє Вас інформація, розміщена на стендах ЦОП?

Щодо адміністрування єдиного соціального внеску

27.08.2013

Шановні платники податків! Державна податкова інспекція у м. Полтаві повідомляє, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» від 4 липня 2013 року №404-VII, який набрав чинності 11 серпня 2013 року, з 1 вересня 2013 року адміністрування єдиного соціального внеску будуть здійснювати органи Міністерства доходів і зборів України.

Доводимо до відома платників єдиного внеску, що протягом серпня 2013 року прийняття та оброблення звітів щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування будуть проводити органи Пенсійного фонду України. З 1 вересня 2013 року відповідні повноваження переходять до органів Міндоходів України.

Також наголошуємо, що незабаром будуть змінені розрахункові рахунки для перерахування сум нарахованого єдиного внеску. Про зміні цих рахунків одразу ж буде повідомлено додатково.

Крім того, звертаємо увагу платників єдиного внеску, що відповідно до статті 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» строк подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску – 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду. З метою надання якісних послуг в Центрі обслуговування платників податків Державної податкової інспекції у м. Полтаві під час подання звітності по ЄСВ звертаємося до роботодавців з проханням по можливості надавати відповідні звіти протягом 15 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду. Формувати звітність в електронному вигляді необхідно програмним забезпеченням, яке можливо отримати за адресою http://me-doc.com.ua/ftp/medoc/Dist/m.e.doc_10.00.153.zip з оновленням до актуальної версії не нижче 10.00.165.

Інформаційно – комунікаційний відділ

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві