Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Близько 312 тис.грн. штрафів накладено на порушників митних правил на Полтавщині впродовж цьогорічного травня

14.06.2017

Як повідомив в.о. начальника Полтавської митниці ДФС Валерій Остапчук, правоохоронна робота Полтавської митниці ДФС у травні 2017 року була спрямована на виявлення та фіксацію порушень митного законодавства, які наносять значну шкоду економічним інтересам нашої держави. А саме, за результатами даної роботи у звітному періоді митницею було заведено 12 протоколів про порушення митних правил.

У травні 2017 року митницею розглянуто 14 справ про порушення митних правил. На порушників митних правил накладено адміністративних стягнень у вигляді штрафів на суму 311,7 тис.грн., стягнуто штрафів по постановам митниці на суму 45,3 тис.грн.

Одним із напрямків правоохоронної роботи митниці є ефективна взаємодія з митними органами іноземних держав. Так, в результаті проведеної аналітично-пошукової роботи було направлено 2 запити на адресу митних органів Грузії та Азербайджану щодо оформлення масло-молочних товарів з метою перевірки законності здійснення зовнішньоекономічних операцій.

 Також проведено 2 спільних заходи з правоохоронними органами (податкова поліція, поліція), внаслідок яких складено 1 протокол про порушення митних правил за ст.470 Митного кодексу України.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області