Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

16 липня – офіційне свято бухгалтерів України

14.07.2017

День бухгалтера має щорічний характер і відзначається в Україні на підставі Указу Президента України від 18 червня 2004 року № 662/2004. Дата свята була встановлена 16-го липня, тому саме в цей день в 1999-му році прийняли довгоочікуваний Закон України, де були закріплені основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Незважаючи на те, що в Україні це свято відзначається досить нещодавно, сама професія з’явилася задовго до цього, на думку експертів ще 6000 років тому. Професія бухгалтера досить затребувана і вимагає не тільки вміння добре рахувати, а й здатність швидко реагувати на будь-які зміни в законодавстві та приймати управлінські рішення. Хороший бухгалтер – це основа роботи будь-якої установи, саме тому працю цих людей потрібно оцінювати гідно.

Говорячи по суті, професія бухгалтера шанована в багатьох країнах. Значимість роботи бухгалтера оцінена світовою спільнотою, тому бухгалтера всього світу також святкують Міжнародний день бухгалтера 10 листопада.

Шановні колеги - бухгалтери!

Колектив Полтавської митниці ДФС щиро вітає Вас з професійним святом. Бажаємо Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги.