Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

За інформацією ГУ ДФС у Полтавській області близько 1200 працівників офіційно оформлені на Полтавщині з початку року

12.09.2017

Органи ДФС у Полтавській області систематично працюють в напрямку виявлення та упередження порушень законодавства під час виплати заробітної плати й інших доходів громадянам. Зокрема, впродовж січня-серпня 2017 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були  виявлені по 55 суб'єктам господарювання. За результатами проведених документальних перевірок було додатково донараховано понад 3 млн. 177 тис. грн. податкових зобов'язань по податку на доходи фізичних осіб, а також  112 тис. грн. єдиного внеску.

 Крім   того,  завдяки   вжитим  органами  державної  фіскальної служби області заходам, впродовж восьми місяців 2017 року суб'єктами господарювання було додатково оформлено трудові відносини з 1153 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб в сумі 276,6 тис.грн. та єдиного внеску в сумі  363,5 тис. грн. До державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності додатково залучено 406 осіб.

 

 

Головне управління ДФС у Полтавській області