Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

З початку року за результатами позовної роботи органів ДФС Полтавщини до бюджету надійшло майже 41 млн. гривень

11.10.2017

Що на 4,2 млн.грн, або на 11 відсотків більше ніж за січень-вересень 2016 року. Протягом дев’яти місяців 2017 року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1442 справи, стороною в яких виступають органи ДФС Полтавської області на загальну суму понад 5 мільярдів 861 млн. гривень.

Всього, із загальної кількості справ, що перебували на розгляді, вирішено  на користь органів ДФС – 314 справ на суму 443,4 млн. грн., на користь платників  – 133 справи на суму майже 185 млн. гривень.

За результатами проведеної позовної роботи органами ДФС Полтавщини впродовж січня-вересня поточного року до бюджету надійшло 40,9 млн. гривень.

З початку 2017 року до Головного управління ДФС у Полтавській області на розгляд надійшло 55 скарг платників на 7 податкових повідомлень-рішеннь на суму 453,8 млн. гривень.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області