Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Більше 3 мільярдів гривень податків отримав бюджет від полтавських платників

12.10.2017

«За січень - вересень 2017 року до державного бюджету від платників м. Полтави надійшло більше 1,6 мільярдів гривень податкових платежів», – підбив підсумки роботи за 9 місяців 2017 року керівник ДПІ у м. Полтаві Дмитро Мельник.

До місцевого бюджету за цей час  мобілізовано   1 мільярд 385 мільйонів гривень.

До бюджету міста Полтави платники податків сплатили понад 1,1 мільярд гривень, що на 264 мільйони гривень більше за відповідний період 2016 року.

Також Дмитро Мельник зазначив: «Як свідчить динаміка надходження до міського бюджету - на 226 мільйонів гривень  у порівнянні з минулим  роком зросла сплата податку на доходи фізичних осіб та склала більше 764 мільйонів гривень, що становить  67 % в загальній сумі податкових надходжень міського бюджету. На 48 мільйонів гривень більше сплатили суб'єкти господарювання, які працюють на спрощеній системі оподаткування, за  січень - вересень  2017 року від них надійшло 147  мільйонів гривень. Із цієї суми приватними підприємцями сплачено 116 мільйонів гривень єдиного податку, решту 31 мільйон гривень – забезпечили юридичні особи».

З початку року до міського бюджету надійшло 135 мільйонів гривень плати за землю, що на 13 мільйонів більше, ніж торік. Більшу частину надходжень забезпечили платники – юридичні особи –112 мільйонів. Від фізичних осіб бюджет міста отримав 23  мільйони гривень.  

За рахунок акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти) міський бюджет поповнився на 54 мільйони гривень.

За 9 місяців 2017 року платниками міста Полтави сплачено 1 мільярд 384 мільйони гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 412 мільйонів гривень більше ніж за аналогічний період 2016 року. Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші  виплати.

Сектор організації роботи

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві