Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Правове регулювання справляння податку на майно: проблемні питання

05.12.2017

Саме під такою назвою пройшов «круглий стіл» організований Полтавсь­ким юридичним інститутом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на який були запрошені практичні працівники юридичних професій та студенти-правники. Порядок денний засідання складався з кількох блоків, що включали в себе такі питання, як: оподаткування майна –  транспортних засобів: закордонний досвід; проблемні питання справляння транспортного податку з фізичних осіб; спірні аспекти здійснення судового контролю щодо справляння транспортного податку; проблемні питання справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; правовий аналіз складових елементів категорії «Плата за землю»; особливості державної реєстрації речових прав на земельні ділянки. Проблематика подвійної державної реєстрації права оренди; вагомість надходжень від справляння плати на землю для формування дохідної частини бюджету територіальної громади.

В рамках заходів приурочених до проведення в поточному році Всеукраїнського тижня права в засіданні круглого столу взяли участь і представники Головного управління ДФС у Полтавській області на чолі із в.о. начальника обласного ГУ Сергієм Садовим. Виступаючи перед учасниками засідання очільник Головного управління ДФС Полтавщини відзначив, що впродовж цього року органи ДФС області консолідували роботу на партнерські відносини з платниками, підвищивши якість надання сервісних послуг, що в результаті відобразилось на показниках роботи. «При стабілізації соціально-економічних показників, вдалося наростити  дохідну частину бюджетів усіх рівнів. Так, якщо на відповідну дату минулого року мобілізація податків та зборів становила 21,6 млрд.грн., то за підсумками 11 місяців цього року до бюджетів усіх рівнів зібрано платежів в обсязі 27,0 млрд. гривень. Четверта частина цієї суми – надходження до бюджетів місцевих громад, або ж майже 7,0 млрд. гривень», - підкреслив Сергій Садовий. Також Сергій Володимирович зупинився і на важливості питання наповнення місцевих бюджетів, що перебуває на особливому контролі з боку фіскальної служби області, відзначивши, що з початку року вдалося забезпечити приріст до відповідного періоду минулого року на 28,2 відсотка, а бюджети місцевих територіальних громад отримали  на 1,5 млрд.грн. платежів більше минулорічної суми надходжень.

Крім представників фіскальних органів області, в ході засідання «круглого столу», його учасники отримали нагоду поспілкуватися з правниками юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, керівником територіального управління юстиції області, заступником полтавського міського голови з юридичних питань та іншими фаховими юристами.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області