Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

12.02.2018

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Серед пенсіонерів органів податкової служби Полтавщини на обліку Громадської організації „Всеукраїнська асоціація ветеранів державної податкової служби України” теж перебувають учасники бойових дій як на території інших держав ще за радянських часів, так і в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі.

З нагоди двадцять дев’ятої річниці виводу військ колишнього СРСР з Афганістану адміністрація і ветеранський осередок Головного управління ДФС у Полтавській області організували заходи із вшанування учасників бойових дій – членів  асоціації ветеранів державної податкової служби.

Під час зустрічі учасники бойових дій ділилися спогадами, звітували про проведену громадську роботу з національно-патріотичного виховання населення, засудили агресію Росії на сході України, підкреслили важливість єднання інститутів громадянського суспільства, зокрема, ветеранських організацій „афганців” і учасників АТО у справі захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

 

ГУ ДФС у Полтавській області