Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Полтавські митники спрямували до Державного бюджету близько 258 млн. гривень

13.02.2018

Впродовж січня поточного року Полтавською митницею ДФС було оформлено майже три тисячі митних декларацій. Серед них: експортних – 1558, 1402 імпортних та – 1 транзитна, що на 29% більше ніж за січень минулого року, відзначив начальник Полтавської митниці ДФС Микола Калініченко.

Загальний обсяг експортно-імпортних операцій, здійснених суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності по зоні діяльності митниці за цьогорічний січень, склав 140,5 млн.дол. США, що на 43,2% більше ніж у січні 2017 року. Разом з цим зовнішньоторговельне сальдо за січень поточного року позитивне і складає 35,6 млн.дол.США.

У січні 2018 року до Державного бюджету України було перераховано 257,6 млн. гривень, що на 160,9 млн.грн. більше, ніж у аналогічному періоді 2017 року.

Середньоденні надходження до державного бюджету у звітному періоді становили 17,6 млн. гривень. Середньостатистичний час митного оформлення експортно-імпортних операцій становить 40 хвилин. Митне оформлення товарів з використанням електронних митних декларацій становить 100% від загальної кількості оформлених декларацій.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області