Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Полтавські митники спрямували до Державного бюджету близько 258 млн. гривень

13.02.2018

Впродовж січня поточного року Полтавською митницею ДФС було оформлено майже три тисячі митних декларацій. Серед них: експортних – 1558, 1402 імпортних та – 1 транзитна, що на 29% більше ніж за січень минулого року, відзначив начальник Полтавської митниці ДФС Микола Калініченко.

Загальний обсяг експортно-імпортних операцій, здійснених суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності по зоні діяльності митниці за цьогорічний січень, склав 140,5 млн.дол. США, що на 43,2% більше ніж у січні 2017 року. Разом з цим зовнішньоторговельне сальдо за січень поточного року позитивне і складає 35,6 млн.дол.США.

У січні 2018 року до Державного бюджету України було перераховано 257,6 млн. гривень, що на 160,9 млн.грн. більше, ніж у аналогічному періоді 2017 року.

Середньоденні надходження до державного бюджету у звітному періоді становили 17,6 млн. гривень. Середньостатистичний час митного оформлення експортно-імпортних операцій становить 40 хвилин. Митне оформлення товарів з використанням електронних митних декларацій становить 100% від загальної кількості оформлених декларацій.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області