Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Фахівці ГУ ДФС у Полтавській області взяли участь у семінарі з питань новацій податкового законодавства

14.02.2018

Цими днями при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області відбулося  засідання постійно діючого семінару.

На засідання були присутні фахівці Головного управління ДФС у Полтавській області, управління  державної виконавчої служби ,викладачі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, судді судової палати з рогляду цивільних справ Апеляційного суду  Полтавської області,  спеціалісти територіального управління юстиції Полтавської області. В роботі семінару взяла участь також регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з  прав людини у Полтавській області Віра Яковенко. 

Під  час семінару були висвітлені  зміни у податковому законодавстві та  правові питання, які мають актуальний інтерес на сьогоднішній день.

            На початку засідання  головний державний інспектор відділу комунікацій управління організації роботи ГУ ДФС у Полтавській області  Валентина Коломієць розповіла про новації податкового законодавства  у 2018 році, зокрема щодо змін в оподаткуванні податком на доходи фізичних осіб. Фахівець ГУ ДФС у Полтавській області повідомила присутніх про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян та акцентувала увагу на можливості та зручності подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді.

Під час проведення заходу юрисконсульти та всі присутні почули фахові консультації від доповідачів на поставленні питання, а також отримали юридично –просвітницькі матеріали та методичні рекомендації з правових питань, розроблені Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області.

   

ГУ ДФС у Полтавській області