Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Податківці розповіли майбутнім лікарям про особливості декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році

13.04.2018

Головне управління державної фіскальної  службу у Полтавській області продовжує роз’яснювальну роботу серед студентської молоді щодо особливостей  цьогорічної кампанії  декларування доходів громадян.

        Цими днями до Української медичної стоматологічної академії завітали фахівці Головного управління ДФС у Полтавській області.  

          Головний державний інспектор відділу комунікацій управління організації роботи Валентина Коломієць в рамках семінару детально роз’яснила основні аспекти та новації кампанії декларування доходів громадян, отриманих у минулому році, зокрема, щодо застосування права на податкову знижку стосовно витрат на навчання.

          Під час семінару були наданні відповіді на запитання слухачів та повідомлено про можливість використання електронних сервісів ДФС, у тому числі з метою подання податкової декларації  про майновий стан і доходи в електронному вигляді.

У свою чергу, студентська спільнота медичної академії  подякувала лектору за змістовну та корисну інформацію та виявила сподівання на подальшу співпрацю.