Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

День вишиванки - 2018: як в Головному управлінні ДФС Полтавщини відзначали свято української культури

17.05.2018

Цьогоріч українці та прихильники української культури в усьому світі відзначають День вишиванки 17 травня. Долучитись до свята, яке щороку припадає на третій четвер цього весняного місяця, зовсім не складно, достатньо прийти в українській вишитій сорочці на роботу, навчання чи один із запланованих  святкових заходів.

Приєдналися до свята і працівники Головного управління ДФС у Полтавській області на чолі із начальником ГУ ДФС у Полтавській області Сергієм Садовим та його заступниками, які вдяглися у цей день не у повсякденний одяг,  а у яскраві вишиванки, чим висловили своє ставлення до сповідування українських традицій і культури, національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу.

Як зазначив очільник обласного управління ДФС, вишиванка для українців - це могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. До того ж цей одяг є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом, адже символи і кольори  кожної вишитої сорочки наділені певним змістом та несуть в собі заряд позитивної енергії, патріотизму та історичної спадщини.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області