Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Полтавщині вшанували пам’ять жертв політичних репресій

21.05.2018

В урочищі Триби під Полтавою відзначили 80-ті роковини пам’яті жертв політичних репресій. До підніжжя Пам’ятного знаку на місці перепоховання останків жертв терору незважаючи на зливу лягли квіти.

Вшанувати пам’ять постраждалих з’їхалися представники влади області й органів місцевого самоврядування, духовенство, громадськість і родичі загиблих. Працівники Головного управління ДФС у Полтавській області теж не залишилися осторонь цієї події.

У 30-х роках минулого століття біля хутора Триби таємно здійснювалися масові поховання людей, репресованих органами НКВС. Так комуністична система намагалася приховати свої злочини. Тоді на Полтавщині ліквідували ледь не всю верхівку керівного та профспілкового апаратів.

Пам'ятний знак на місці перепоховання останків жертв політичних репресій був встановлений лише на початку 90-их років. Хоча останки в цих місцях почали виявляти ще в 60-их. Щоправда, тодішня влада цим фактам не надавала значення. Проте це наша історія. Історія про людей, що на власній землі помирали за свої переконання. І ми мусимо про це пам’ятати.

 

ГУ ДФС у Полтавській області