Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Понад 9 мільярдів гривень надходжень забезпечили до державної скарбниці фіскальні органи Полтавщини у першому півріччі

10.07.2018

А саме, за підсумками роботи впродовж січня-червня 2018 року до державного бюджету по ГУ ДФС у Полтавській області мобілізовано 9 млрд. 89 млн. грн. платежів, в тому числі до загального фонду державного бюджету – 9 млрд. 83,1 млн.грн., - повідомила в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова.

В розрізі основних бюджетоформуючих податків надходження складають по:  рентній платі за користування надрами – майже 5 млрд. 136 млн.грн., податку на прибуток – 1 млрд. 236,3 млн.грн., ПДВ – близько 1 млрд. 460  млн.грн., податку та збору на доходи фізичних осіб – 1 млрд. 173,3 млн.грн., в тому числі по військовому збору – 240 млн.грн., екологічному податку – 44,9 млн.грн., акцизному податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 3,6 млн. гривень.

Також Жанна Кузнецова відзначила, що безпосередньо за червень 2018 року до державного бюджету по Головному управлінню ДФС у Полтавській області  мобілізовано платежів у сумі майже 1 млрд. 684 млн. грн., в тому числі до загального фонду державного бюджету збір склав 1 млрд. 683,1 млн. гривень.

Основні бюджетоформуючі податкиові надходження червня складають по:  рентній платі за користування надрами – майже 1 млрд. 194 млн.грн., податку на прибуток – 3,9 млн.грн., ПДВ – 258  млн.грн., податку та збору на доходи фізичних осіб – 224,8 млн.грн., в тому числі по військовому збору – 46,9 млн.грн., акцизному податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 0,6 млн. гривень.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області