Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

З початку року за результатами позовної роботи органів ДФС Полтавщини до бюджету надійшло 9.6 млн. гривень

11.07.2018

Як відзначила  заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Алла Рябкова, протягом першого півріччя 2018 року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1248 справ, стороною в яких виступають органи ДФС Полтавської області на загальну суму 6 млрд. 45,1 млн. гривень.

Всього, із загальної кількості справ, що перебували на розгляді, вирішено  на користь органів ДФС – 156 справ на суму 579,5 млн. грн., на користь платників  – 64 справи на суму 45,4 млн. гривень.

Станом на 1 липня 2018 року на розгляді в судах знаходилось 6 справ на суму 20,3 млн.грн. за позовами платників податків про стягнення бюджетної заборгованості по ПДВ, з них розглянуто та вирішено на користь платників податків  - 1 справу на суму 1,5 млн.грн., інші знаходяться на розгляді.

«За результатами проведеної позовної роботи органами ДФС Полтавщини впродовж січня-червня поточного року до бюджету надійшло 9,6 млн. гривень.», - підкреслила заступник керівника обласного управління ДФС.  

 

Головне управління ДФС у Полтавській області