Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Близько 8 млн. грн. акцизного податку надійшло до державного бюджету у першому півріччі повідомили в ГУ ДФС Полтавщини

12.07.2018

В січні-червні поточного року робота за напрямком контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів була спрямована на підвищення ефективності контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального, протидії незаконному обігу цієї продукції.

Як повідомив заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Віталій Чорнобривець, за результатами роботи за січень-червень 2018 року до бюджетів усіх рівнів забезпечено надходження: акцизного податку в цілому до державного бюджету - 7,8 млн. грн.; акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами до місцевих  бюджетів  в  сумі   84,5   млн.   грн.;  сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної
торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами - в сумі 16,7 млн.
гривень.

Для виробництва підакцизної продукції підприємствам - виробникам у відповідності з чинним законодавством видано 238,1 млн.шт. марок акцизного податку.

Проведено 148 камеральних перевірок щодо дотримання суб'єктами господарювання вимог чинного законодавства з акцизного податку, за результатами яких нараховано 4,25 млн.грн. акцизного податку та фінансових санкцій.

За рахунок контрольно-перевірочної роботи до бюджетів всіх рівнів у січні-червні 2018 року додатково надійшло 0,07 млн. грн. акцизного податку.

Заступник керівника обласного управління ДФС підкреслив, що з метою контролю за дотриманням суб'єктами господарської діяльності норм та вимог чинного законодавства при здійсненні торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією здійснено 77 перевірок торгівельної мережі області, за результатами яких виявлено 40 порушень чинного законодавства, в тому числі 24 факти реалізації алкогольних напоїв за цінами нижчими мінімальних роздрібних цін, встановлених на дані види продукції. Відповідно матеріалів перевірок застосовано штрафні санкцій в сумі 0,45 млн. грн., сплачено 0,19 млн. гривень. Також, за результатами розгляду матеріалів, наданих оперативним управлінням ГУ ДФС у Полтавській області, прийнято рішення про застосування фінансових санкцій на суму 1 млн. гривень.

У відповідності до чинного законодавства суб'єктам господарювання оформлено 3734 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами (в тому числі 2194-алкогольними напоями та 1540 - тютюновими виробами).

На виконання вимог Податкового кодексу України забезпечено виконання визначених завдань та функцій на трьох акцизних складах та трьох податкових постах, стосовно контролю за дотриманням установленого порядку виробництва, зберігання, відпуску спирту, горілки і лікеро-горілчаних виробів та цільовим використанням спирту.

Для контролю за додержанням стандартів, технічних та технологічних умов, норм та вимог прийнято участь у проведенні спільно з ДП "Полтавастандартметрологія" атестації виробництва пива ФОП. Подальше отримання даним суб'єктом господарювання відповідної ліцензії на право виробництва алкогольних напоїв (пива) на території Зіньківського району позитивно вплине на розширення бази оподаткування та дозволить створити нові робочі місця.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області